Što ste zadnje gledali ???

Glazba. Filmovi/Serije. Grafika.

Moderators: Hitman, miha

Postby miha » 03.07.2011., 23:42

After Sex - film u više scena prikazuje seks i razgovor poslije seksa :yeah

The Dilemma - dva naj frenda, jedan sazna da žena vara svog frenda i pokušava sam otkriti o ćemu se radi pri ćemu saznaje neke druge stvari i tako to, upada u svakakve neprilike :yeah :yeah

Unknown - Liam Neeson opet super odglumio... lik izgubi pamćenje tijekom važnog zadatka i zamjenjuju ga s drugim :yeah :yeah

Red Riding Hood - moderna bajka :yeah
miha
Heroj ulice

Postby Hitman » 04.07.2011., 09:34

miha wrote:After Sex - film u više scena prikazuje seks i razgovor poslije seksa :yeah

The Dilemma - dva naj frenda, jedan sazna da žena vara svog frenda i pokušava sam otkriti o ćemu se radi pri ćemu saznaje neke druge stvari i tako to, upada u svakakve neprilike :yeah :yeah

Unknown - Liam Neeson opet super odglumio... lik izgubi pamćenje tijekom važnog zadatka i zamjenjuju ga s drugim :yeah :yeah

Red Riding Hood - moderna bajka :yeah

1. neću gledat, znam kako to ide :D
2. sviđa mi se ideja, a čini mi se da si se krivo izrazio (žena vara svog frenda ili žena vara njegovog frenda?)
3. superfilm.. :yeah
4. pogledat ću, imam na disku..

Ja sam pogledao ovo:

1. Hit List - kad Cuba Gooding odlepi jao majko svima...
2. You Don't Mess with the Zohan - Adam Sandler glumi židova LOL

U pripremi imam 3 filma, kad budu skinuti, javim koji su i kakvi su..
Image
Hitman
the King

Postby Hitman » 06.07.2011., 14:07

Pogledao sam Samo Sex, kako su naši preveli No Strings Attached - i dobra je komedijica s budalom Kelsom iz Ludih 70-tih - Ashtonom Kutcherom.. :yeah
Image
Hitman
the King

Postby miha » 06.07.2011., 16:32

Hitman wrote:
miha wrote:After Sex - film u više scena prikazuje seks i razgovor poslije seksa :yeah

1. neću gledat, znam kako to ide :D
2. sviđa mi se ideja, a čini mi se da si se krivo izrazio (žena vara svog frenda ili žena vara njegovog frenda?)

1. Ma film je ok za pogledat. :)
2. Da, žena vara njegovog prijatelja. On krene sam istraživat tko i gdje pa se to sve zaplete. Dosta dobar film.
miha
Heroj ulice

Postby Constantine » 23.07.2011., 17:37

Ne sjećam se jel tema isključivo vezana za filmove ... pogledao sam par odličnih serija koje su u snimanju...

Breaking bad - http://www.imdb.com/title/tt0903747/ iako je dramska serija, poneke scene su toliko smješne da se pada sa stolice ;)

Game of thrones - http://www.imdb.com/title/tt0944947/ možda ponajbolja serija koju sam gledao

True blood - neću stavljat link... prve dvije sezone su fantastične, međutim što ide dalje to je sve lošije i lošije... priča o vampirima i sl glupostima, ali ni blizu sumraka i sl... klasična HBO produkcija.
Neke Arnijeve mudrosti:

My body is like breakfast, lunch, and dinner. I don't think about it, I just have it.
Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer.
I think that gay marriage should be between a man and a woman.
Constantine
I'm back!

Postby ridslkaka22 » 16.08.2011., 19:48

evo sada gledo napookon Sherlock Holmes, planiram ga gledat vec sigurno godinu dana i nikako da gledam, zadovoljan sam filmom, svako ko mi je pricao reko je da je super :yeah :yeah a krajem ove godine izlazi dvojka :yeah

http://www.imdb.com/title/tt0988045/
Image
ridslkaka22
Heroj ulice

Postby ridslkaka22 » 25.08.2011., 12:26

jucer gledao Blitz - http://www.imdb.com/title/tt1297919/ :yeah

nije los film, britanski film, u filmu je poremeceni serijski ubojica koji ubija policajce, uziva u ubijanju, a 2 policajca a pokusavaju uhititi, na kraju kad ga uhvate i znaju da je ubojica a nemaju dokaze da ga uhite, te ga na kraju ubijaju na svoju ruku!
Image
ridslkaka22
Heroj ulice

Re: Što ste zadnje gledali ???

Postby Zel Uneec » 02.01.2012., 23:18

od zadnjeg postanja pogledao sam nešto filmova, ali to je manja brojka... ne mogu se svega ni sjetiti, ali ono značajnije:
Transformers 3
Green Lantern: First flight (crtani)
Justice league: The new frontier (crtani)
Justice league: Crisis on two Earths (crtani)
Star Wars Episode VI: Return of the Jedi :cool
Što da uzvratim Gospodinu za sve što mi je učinio?
Uzet ću čašu spasenja i zazvat ću ime Gospodnje.

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Magister » 04.01.2012., 13:14

Pogledao sam dosta filmova u kinu u zadnje vrijeme. U sezoni bas i nemam prilika ici bilo kuda, tako da sam sada iskoristio vrijeme.
Pogledao sam :
Crni sati (The Darkest Hour) - od 1-10, ocjena 5, ali samo zbog dobre ideje i zato sto je film sniman u Moskvi, volim kad Sf filmovi nisu u Americi. U kratko svemirci napadaju i totalno unistavaju ljude i planet, ali mala ali hrabra skupina im se nekako odupre. Poprilicno kliseizirano, ali vrijedi pogledati, ali samo jednom.

Sherlock Holmes: Igra sjena , ocjena 7, ali smao zbog glumaca, Robert Downey Jr., Jude Law su odlicni, ali ovo po meni nije Sherlock Holmes, koji je ovdje u najmanju ruku Ninja. Tko voli spektakl i akciju, neka pogleda.

Nemoguća misija: Protokol duh , nemam sto puno reci, svi su isti. Akcija, trcanje, pucanje...

Besmrtnici, 5, do polovice skoro odlican, ali ond akrece uobicajeni americki pristup filmu, isprazan, a i uplitali su se u grcku mitologiju jednim djelom, sto mi s enije svidjelo. Film je 3d, koji je u ovom slucaju dosta solidan.

Vrijeme je novac (In time), 9. FIlm je stvarno dobro odradje, mozda je malo kratak i kraj je ocekivan za americki film, ali dobra ideja, solidna gluma. Iako nije nesto spektakularno, ocjena 9 jer je ipak mozda i najbolji film koji sam gledao od svih filmova koji su izasli prosle godine.

Usput sam pogledao i neke serije, cijeli Smalvile, poceo sam gledati True blood, Igre priestolja prvu sezonu, i Terra Nova, prvu sezonu. Nisu lose.
Imamo dovoljno vremena da mrzimo, ali nemamo dovoljno da volimo jedni druge...
Magister
Dark templar

Postby Magister » 08.01.2012., 02:04

Pogledao sam ponovo jedan filmic, Daybreakers, film o vampirima. LJudi postaju ugrozena vrsta, ponestaje hrane za vampire i tu je sada zaplet. Uglavnom film je dosta traljavo napravljen i gotovo da nije vrijedan gledanja. Znaci smao jos jedan vampirski film.
Magister
Dark templar

Postby Zel Uneec » 08.01.2012., 15:41

taj je film sigurno inspiriran knjigom "I am legend"...

prije koji dan smo pogledali Star Wars Episode I: The Phantom menace, a danas možda pogledamo Star Wars Episode II: Attack of the Clones

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Magister » 09.01.2012., 19:22

The life of others (Život drugih) - njemacki film iz 2006 godine. Radnjse dogadja 1984 u Istocnom Berlinu, spijun njemacke tajne sluzbe prati poznati par i pokusava ih kompromitirati, usput postaje dio njihovih zivota na jedan zanimljiv nacin, Film svakako treba pogledati.

Season of the witch - film bas i nije nesto, smjesten je u proslost, doba kuge, krizarskih ratova i lova na vjestice. Nicholas Cage u glavnoj ulozi, mogao se i malo vise potruditi, cijeli film je dosta los i povrsan. Pogledajte ga ako nemate pametnijeg posla.
Magister
Dark templar

Postby miha » 11.01.2012., 18:56

Dosta sam filmova odgledao, a u kinu sam bio gledat samo novog Sherlocka. Meni je dobar.
miha
Heroj ulice

Postby Magister » 11.01.2012., 19:14

Pogledao sam film Zaraza (Contagion) , poznatog redatelja Steven Soderbergha. FIlmje prepun poznatih glumaca; Gwyneth Paltrow, Matt Damon, Jude Law, Laurence Fishburne, sto vec samo posebi nije lose. Vecina radnje je baziran na dijalogu i vrijedi pogledati film.
Kao sto vidite samo gledam filmove u zadnje vrijeme :)
Magister
Dark templar

Postby Magister » 12.01.2012., 22:46

Drive (http://www.imdb.com/title/tt0780504/) - odlican film, cak i na IMDBu ima visoku ocjenu koju je dalo skoro 100000 ljudi. Zanimliv film o voznji, kriminalu i ljubavi. moja ocjena 10/10.
Magister
Dark templar

Postby Zel Uneec » 13.01.2012., 13:19

mi smo sinoć pogledali Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Magister » 13.01.2012., 23:25

Trenutno gledam trilogiji Milenium, i to svedsku verziju. Ne znam jos kako izgleda verzija s Danielom Craigom, ali ova je stvarno dobra..
Magister
Dark templar

Postby Magister » 17.01.2012., 00:34

Zombieland sa Woody Harrelsonom, odlican je. NIje bas uobicajeni film sa zombijima, zabavan je...
Magister
Dark templar

Postby Magister » 22.01.2012., 22:36

Pogledah Underworld 4: Awakening. Film ne traje predugo, 89 minuta i prilicno je dinamican. Sniman je u 3d tehnici, sto mi se i ne svidja najvise. Prica je malo popustila i pojavljuju se neki novi, meni bezvezni elementi. U svakom slucaju cijeli serijal Underworld mi je ok, pa iako je ovaj zadnji film malo losiji i zapravo uvod u nove filmove, svakako vrijedi odvojiti sat i pol za pogledati Kate Beckinsale kako trci, skace i tamani vukodlake i ostale nemani u pripijenom koznom odijelu :)
Magister
Dark templar

Postby Magister » 23.01.2012., 22:24

Ocito samo ja gledam filmove, ali trenutno i nemam pametnijeg posla, a i nisam raspolozen za neki posao :-).
Pogledao sam 4th Kind, zanimljiv film o otmicama ljudi od strane vanzemaljaca, povremeno ima malo strasnih elemenata, ali ne ako ste stariji od 10 godina. Vrijedi ga pogledati samo zbog teme.
Magister
Dark templar

PreviousNext

Return to Multimedija