UEFA Champions League

Za sve ljubitelje, ali i "neljubitelje"

Moderators: Gambith, Hitman

UEFA Champions League

Postby Zel Uneec » 06.04.2006., 00:32

pomalo smo rapravljali o ovoj temi na ostalim topicima, pa pomislih kako bi bio red da dobije i svoj vlastiti, iako je ovosezonska već pri kraju...

no, bilo kako bilo, ovih dana odigrane su uzvratne utakmice četvrtfinala UEFA-ine Lige prvaka; Milan je na svom stadionu pobijedio ove sezone puno bolji Lyon, koji to nije uspio pokazati u ove dvije utakmice, te je tako Milan s rezultatima 3:1 iz ove te 0:0 iz prethodne utakmice prošao u polufinale; tamo ga čeka Barcelona, koja je na svom terenu pobijedila Benficu sa 2:0; prva utakmica ova dva suparnika završila je 0:0; Barcelona je, kako mnogi smatraju, trenutno najači klub u Europi (svijetu??), igra najljepši nogomet, ima igrače kao što su Ronaldinho, Messi, Deco, Eto'o, Larson... što daje na znanje da će ovaj polufinalni dvoboj koji slijedi biti jako, jako zanimljiv...

Arsenal je, nakon 2:0 pobjede na domaćem terenu, odigrao 0:0 s Juventusom u Torinu te je prvi put u svojoj povijesti ušao u polufinale Lige prvaka; utakmica je bila napeta, što je pokazao i crveni (drugi žuti) karton Nedveda negdje oko 75. - 80. minute...

Inter je senzacionalno izgubio 1:0 od "Žute podmornice", španjolskog Villareala, kojemu je ovo također prvi puta da će igrati polufinale Lige prvaka; prva utakmica završila je 2:2

dakle, Milan - Barca i Arsenal - Villareal; dva velikana i dva "novaka"... što vi prognozirate?
Što da uzvratim Gospodinu za sve što mi je učinio?
Uzet ću čašu spasenja i zazvat ću ime Gospodnje.

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Gambith » 06.04.2006., 09:59

Po meni u finalu će biti Barca koja će nadam se razbiti milan i arsenal koji poslije barce igra najljepši nogomet u europi.
Gambith
the legen... wait for it... DARY

Postby Harris » 06.04.2006., 14:18

ja sam također za barcu, ali i milan, ne znam tko mi je draži... možda milan, ili pak barca... teško, teško...
my girl, tell me where did you sleep last night...
Harris
trenutni opis nepostoji...

Postby Zel Uneec » 06.04.2006., 16:13

:eek Arsenal poslije Barce najljepši nogomet u Europi??? :rolleyes prijatelju, gadno si pogriješio... jer česte su bile utakmcie Arsenala u kojima je igrao samo jedan igrač - Henry - i izvlačio ih; po meni puno bolje igraju Lyon, PSV...

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Constantine » 06.04.2006., 21:33

Da Lyon isto igra fenomenalan nogomet. Sjetimo se samo utakmice protiv Reala ako me pamćenje služi bilo je 3:0 za Lyon.. To smo svi uživali i gledali,
Svi ti prodori ubačaji na Carew-a, pa slobodnjaci Junihna, driblinzi Wiltora i potezi ostalih dakako i Realovih igrača nisu nam dali da se odljepimo od naslonjača. Minute su prolazile kao sekunde. U toj utakmici mi nije bio važan rezultat premda sam onda bio ipak malo skloniji Lyonu, nego sam navijo za koji potez više. I naravno bila je fenomenalna utakmica.

Nemojte me uzeti za ozbiljno ako sam koje ime napisao pogrešno(nije mi se dalo provjeravat na netu)
Neke Arnijeve mudrosti:

My body is like breakfast, lunch, and dinner. I don't think about it, I just have it.
Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer.
I think that gay marriage should be between a man and a woman.
Constantine
I'm back!

Postby Gambith » 07.04.2006., 08:19

Oprosti ali Henry toj momčadi samo daje drugu dimenziju kao i Ronaldinho Barci...Jedan igrač ne može napravit što je Arsenal napravio u zadnjih par tekmi...
Gambith

Postby Harris » 07.04.2006., 08:27

ako ti imaš i prosječnu ekipu i jednog špojedinca koji ti je iznad svih, jedan od najboljih igrača svijeta, dovoljno je da netko od ovih ima neki potez malo iznad prosijeka i to ti je to... Henry ti je toj ekipi barem 30%
my girl, tell me where did you sleep last night...
Harris
trenutni opis nepostoji...

Postby Constantine » 07.04.2006., 12:15

Ja se isto ne bih složio da Arsenal igra nešto posebno lijep nogomet. Po meni je prva Barcelona, a drugi Lyon i to je to
Neke Arnijeve mudrosti:

My body is like breakfast, lunch, and dinner. I don't think about it, I just have it.
Constantine
I'm back!

Postby Zel Uneec » 07.04.2006., 19:23

Gambith wrote:Oprosti ali Henry toj momčadi samo daje drugu dimenziju kao i Ronaldinho Barci...Jedan igrač ne može napravit što je Arsenal napravio u zadnjih par tekmi...

jel se sjećaš kako je Arsenal dubio Real u prvoj tekmi u osmini finala? igrali su katastrofa, i onda je Henry uzeo loptu, pretrčao skoro pola igrališta, zabio gol i Arsenal pobijeio 1:0!! mislim da je to puno više nego druga dimenzija...

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Gambith » 07.04.2006., 21:45

A šta ćeš kad čovjek zna nisam mu ja kriv što igra tako...Svakako se slažem da Lyon je ispred Arsenala...Ali šta ćeš nogomet je okrutna igra...Lyon je bio bolji od Milana u cijeloj utakmici,po svemu,a na kraju ispao...A ja izgubio gajbu i 440 kn na kladionici...Sad ću morat tugovati :boohoo :cheers
Gambith

Postby Hitman » 08.04.2006., 08:27

Arsenal je na Santiago Bernabeu mogao i trebao dobiti s više razilke! To je nevjerojatno šta su sve promašili..ili bolje rečeno šta je sve Iker obranio!
Image
Hitman
the King

Postby Constantine » 18.04.2006., 21:49

Prije otprilike par minuta je završila utakmica Milan-Barcelon(0:1)

Utakmica je bila nešto više nego što sam očekivao:(očekivao sam da Barcelona ipak stvara igru, a Milan da čeka. Očekivao sam tvrdu utakmicu s malo prilika. Da bi na kraju uz alsolutno nadmoć Barcelone, Milan pobijedio.)
No utakmica je bila drugačija. Bilo je šansi na obadvije strane.

Milan:(Gilardino na početku stativa. i Andry Schevchenko.. jest da je Kaka razigravao i tu i tamo se Stam ubacivao u napad,....)

Barcelona:(Naravno njihova klasična igra... Ronaldinho i Et'o, tu i tamo Iniesta
i još neki drugi. Oni su stvarali također šanse, al ih je bilo zanimljivije gledat. Dabi u 55 minuti Ronaldinho proigro Žilia. Po meni, ne znam možda se varam možda nije bio dobar kut, pogreška Dide koji nije istrčo na loptu)

Poslije primljenog gola šok Milana i nekih 12 minuta velika nadmoć Barcelone. Da bi se Milan na kraju oporavio i opet počeo stvarati šanse. Gol e negdi visio u zraku, al je ipak na moju veliku radost ostalo 0:1 za Barcelonu....

Svaka čast Ronaldinhu :bow :bow :bow
Neke Arnijeve mudrosti:

Constantine
I'm back!

Postby Hitman » 19.04.2006., 10:43

Ja sam stavio 2 na Barcu i pogodio..120 kn :)

A što se tiče tko igra lijepo ja bih se ubacio s Werderom, isto kako Lyon nije imao sreće kontra Milana tak ni ovi nisu imali kontra Juvea iako su ih razbili!

1. Barca
2. Lyon
3. Werder
4. Roma
5. PSV (iako mislim na prošlu godinu, ni ove nisu loši)
Image
Hitman
the King

Postby Constantine » 19.04.2006., 11:30

Još sam nešto zaboravio u vezi jučerašnje utakmice...

Gattuso, koji je poznad po svojoj trci oduzimanju napadanju, jučer je čuvo Ronaldinha... Što je bio očit potez. No samo ću reči da je pleso kako je Ronaldinho svirao :D . KOd gola je prvo rukama ušao u Ronaldinha, onda se bacio simulirajući faul na sebi. Da bi zatim Ronaldinho poslije asistentiro za gol.
Neke Arnijeve mudrosti:

Constantine
I'm back!

Postby Gambith » 19.04.2006., 23:44

Hvala Bogu!!!Barca će osvetiti Lyon!!!Konačno da je netko milanu pokazao gdje mu je mjesto...Danas je arsenal pobijedio jedva 1:0 a gol je zabio jadni Toure...a šta ćeš...
Gambith

Postby Constantine » 20.04.2006., 12:43

Utakmica me nije baš nešto previše privlačila pa sam ju površno gledo....

No "žuta podmornica" nije bila kompletna... tak da im je to super rezultat.
Neke Arnijeve mudrosti:

Constantine
I'm back!

Postby Zel Uneec » 20.04.2006., 19:24

Gambith wrote:Konačno da je netko milanu pokazao gdje mu je mjesto...

ne bih se složio - bile su to dvije sasvim ravnopravne ekipe na toj utakmici, sa pregršt šansi na jednoj i drugoj strani, samo što Barca ima puno više igrača koji znaju igrat nogomet, za razliku od Milana - što je i presudilo u ovoj utakmici!! nikako ne možeš usporedit Ambrosinija ili Gattusa sa Decom ili Guillyjem...

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby Constantine » 20.04.2006., 19:27

Zel Uneec wrote: nikako ne možeš usporedit Ambrosinija ili Gattusa sa Decom ili Guillyjem...

To je istina. No kako ovi nemogu zabit tako ovi nemogu obavljat obrambene poslove.
Neke Arnijeve mudrosti:

Constantine
I'm back!

Postby Zel Uneec » 20.04.2006., 19:34

da, ali ja bih u Milanu radije imao Deca i Guillyja nego Gattusa i Ambrosinija; dosta je već te obrambene taktike, želim lijepi napadački nogomet, kao Barcelonin!

(Ps 116, 12-13)
Zel Uneec
Linux Jedi

Postby luke » 21.04.2006., 11:23

Gambith wrote:Oprosti ali Henry toj momčadi samo daje drugu dimenziju kao i Ronaldinho Barci...Jedan igrač ne može napravit što je Arsenal napravio u zadnjih par tekmi...

Slažem se...
Bez Henry možda ne bi bili to što jesu, ali onaj tko igra nogoš zna da jedan igrač ne može sve sam...a i obrana Arsenala je jedna od najačih u ligi prvaka što ide u prilog tome i to da su primili najmanje golova...
live long and prosper!
luke
MafiJozo

Next

Return to Sportski kutak